>

Hakkımızda

2008 Yılında kuruluşu gerçekleşen şirketimiz; uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Yönetiminden, çalışanlarına kadar; sektöre uzun yıllar emeği geçmiş, tecrübeli, her türlü konuya hakim, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hoşgörü ve profesyonellikten asla ödün vermeyen, deneyimli bir kadroya sahiptir. Şirketimizin ana prensibi, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir.

Çalıştığımız Ülkeler

LOJISTIK HIZMETI VERDIGIMIZ ULKELER

Bugün Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Letonya, Estonya ve Litvanya da ofis ve acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , amatör bir ruh ile profesyonelliği birleştirerek, çalıştığımız taşımacılık sektörünün faaliyetlerinde öncü firma olmayı hedefler. Güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, müşterilerine sürekli yenilikçi, çözüm ortaklığı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak alanında tanınan bir kuruluş olmaktır. FORTRANS sektöründe her zaman mükemmel olmayı hedefler.

Hizmet verdiğimiz uluslararası taşımacılık sektöründe teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayarak ekonomik en uygun çözümü üretmek,güvenilir, kaliteli hizmet veren, dünya standartlarında bir şirket olmak.

En önemli ürünümüz KALİTE’ dir.KALİTE şirketimizin başarısıdır.Başarı ise varılması gereken bir değerdir.KALİTE hepimizin sorumluluğundadır.Hedefimiz problem çözmek değil, Problemi kaynağında önlemek ve yok etmektir.Hedefimiz tüm çalışanlarımızın eğitimlerini , kaliteyi sürekli iyileştirmeye katkılarını sağlayarak onları teşvik etmektir.KALİTE performansını etkin olarak geliştirilmesini ve müşteri memnuniyetini sağlamak.Verilen tüm hizmetlerde kalite alanında sürekli gelişimi öncelikli tutmak ve ilgili amaç hedefleri belirlemek ve ilerlemenin takibi için gerekli kaynakları sağlamak.

Yüklerinizle ilgili bilgilerin yönetimi, sunduğumuz hizmetin katma değerinin kritik bir parçasıdır. Bu yüzden , WİNNAK Programı çevresinde son derece gelişmiş bir bilgi sistemi teknolojisine ciddi yatırımlar yaptık. Nakliye programları, teklif/fiyat verme aşamasından faturanın kesilmesine kadar tüm aşamaları içeren nakliye döngüsünün optimize edilmesini sağlıyor. Ayrıca hareket kabiliyeti, elektronik veri alışverişi ve ileri düzeyde analiz yapma olanaklarını sunuyor. Tüm bu teknolojik yatırımların amacı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunabildiğimizden emin olmak ve müşterilerimize gerekli görünürlüğü sunarak, işlerini daha iyi planlamalarına ve yönetmelerine imkan tanımak. Programımız,E-fatura, GPS takip sistemleri, araç telemetre sistemleri ve Türk Gümrükleri ile entegre çalışmaktadır.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan global bir lojistik şirketi vizyonuyla yatırım yapan şirketimiz, 2008 yılında Romanya / Bucuresti de Sc Fornacar Srl firmasını kurarak parsiyel malzeme dağıtımlarını öz mal Romanya plakalı araçlarla yapmaya başlamıştır. Bugün Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Letonya, Estonya ve Litvanya da ofis ve acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız. Aynı zamanda 2016 yılı irtibariyle Bursa Ofisimiz de açılmıştır.

COPYRIGHT 2022 | FORTRANS