FORTRANS HABERLER

  • Fortrans Hedeflerine Tırsan ile Ulaşacak

    Müşterisine en çok kazandıran treyler markası Tırsan, ilk tercih olmayı sürdürüyor. “En kısa sürüde, en ekonomik ve sorunsuz teslimat” mottosuyla çalışan Fortrans Uluslararası Taşımacılık hedeflerini gerçekleştirmek için Tırsan’ı tercih ederek, filosuna 10 adet T.SCS M Tırsan Perdeli Mega Treyler kattı.Treyler sektörünün 40 yıldır lideri olan Tırsan, geliştirdiği çözümlerle müşterilerine hedeflerini yakalamalarında yardımcı oluyor. Ekonomik, sorunsuz ve hızlı sevkiyat yapan Fortrans Uluslararası Taşımacılık bu amaçla filosuna 10 adet Tırsan Perdeli Mega Treyler kattı. Araçlar firmanın Büyükçekmece-Tepecik tesislerinde düzenlenen törenle Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek tarafından, Fortrans Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Öztürk ve Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Orhan Naçar’a teslim edildi

  • Fortrans Koçaslanlar'dan Renault çekicilerini teslim aldı

    Renault Trucks bayisi Koçaslanlar Otomotiv Fortrans Uluslararası Taşımacılık'a 5 adet Euro 6 çekici teslim etti. 5 adetlik Renault Trucks T460 X-LOW çekicilerin teslimatı Koçaslanlar otomotiv'in Kocaeli tesislerinde düzenlendi.

  • Web Sitemiz Yenilendi

    Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla sitemizi yeniledik. Sitemizden güncel bilgilerimizi okuyabilir, hizmet alanlarımız ile alakalı fotoğraflarımıza bakabilirsiniz. Yardımcı olmamızı istediğinizde iletişim kısmından bizlere yazabilir veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet için teknolojiyle dost FORTRANS ULUS. TAŞIMACILIĞI tercih ediniz..